Kas Sul on tekkinud küsimusi? KKK aitavad Sind selles osas.

Xboard on elektrijõul liikuv tasakaalusõiduk, mis hoiab tasakaalu güroskoopide abil. Seda kaherattalist sõidukit on äärmiselt lihtne kasutada ja sellel tasakaalu säilitada. 99,9% sõitjaist õpib iseseisvalt ja kõrvalise abita Xboardiga sõitma 2 minutiga!!!

Xboardi sõiduulatus on kuni 20km ning ta suudab arendada kiirust kuni 13km/h.Xboardiga saate kohapeal sooritada 360° pöördeid ja selle käsitlemine on super-lihtne: 2minutiga täielik FUN ja puhas sõidurõõm uuest oskusest!

Xboardi 2 mootorile on jõuallikaks taaslaetav aku, mis laeb 0-100% end täis 2tunniga.Selle 100% keskkonnasõbraliku transpordivahendiga saad sõita ka öösel vilkuvate tulede taustal.

Igaüks on suuteline Xboardiga sõitma, tingimusel et kaaluvahemik jääb sõitjal 20-100kg vahele. Samas pole Xboard mänguasi ning lapsed peaksid sõitma sellel vaid vanemate järelvalve all. Xboardi kasutamisel võib ilmneda kukkumisi ja põrutusi, mis võivad põhjustada tõsiseid vigastusi. Seetõttu tuleks kasutajal eelnevalt kasutusele võtta kõikvõimalikud ohutusmeetmed ja vahendid enne kui asutakse Xboardiga sõitma.

Tähelepanu! Sõitma õppides on kukkumised sagedased, Lugege juhiseid hoolikalt enne kui alustate sõitmaõppimist.

Soovitame sõitmaõppimisel teha nii:

 • valige sõitmaõppimiseks piisava vaba ruumiga ala, kus pole lähedalasuvaid takistusi ning on tisane pind.
 • kasutage kaitsevarustust (kiiver, randmekaitsmed, küünarnuki ja põlvekaitsmeid jne.)
 • kandke lamedatallalisi spordijalanõusid
 • kutsuge kaasa mõni täiskasvanu, kes abistab teil tasakaalu hoida sõitmaõppimise esimestel minutitel.
 • ärge üritage alustada üksi kui te ei tunne ennast täiesti stabiilselt Xboardil ning kui te pole veel omandanud põhilisi oskusi Xboardiga sõitmisel (edasipidi sõit, tagurdamine ja pööramine).
 • olge valvas ja tähelepanelik esimestel sõitudel

Kui astute XBOARDile:

 • hoidke oma kaalukeset vertikaalselt püsti, neutraalses asendis.
 • ärge üritage tasakaalu saavutada asetades vaid ühe jala Xboardile. Palju lihtsam on saavutada tasakaal mõlema jalaga Xboardil seistes ning hoides tasakaalukeset neutraalses püstises asendis.
 • Ärge üritage Xboardi liikumisele vastu töötada ning järske liigutusi teha. Lihtsalt taastage neutraalne püstivus ning Xboard tasakaalustub koos teiega.

Xboardilt mahatulek:

 • olge väga ettevaatlik
 • peatuge
 • kui olete peatunud ning liikumatus asendis, astuge samm tagasi Xboardi pealt ning koheselt võtke ka teine jalg Xboardilt maha.
 • ärge astuge Xboardilt maha selle ette! See võib põhjustada tasakaalukaotuse ning kukkumise läbi vigastuse.

Soovitame tähelepanelikult tootejuhendit lugeda enne kui asute oma Xboardi laadima panema. Xboard on juba eelnevalt tehases osaliselt laetud ca.30% ulatuses.

Kui akutuli hakkab vilkuma, tuleb Xboardi kasutamine lõpetada, et vältida kukkumist liikuri väljalülitumise ja mittetoimimise tõttu.

Ärge jätkake Xboardiga sõitmist kui aku punane indikaatortuli läheb punaseks. Aku tühjenemise tõttu võivad mootorid peatselt seiskuda ning see võib omakorda põhjustada kukkumist.

Kui te panete oma Xboardi laadima süttib laadijal punane indikaatortuli. See näitab, et akut laetakse. Kui süttib laadija roheline tuli, on aku täis. Võtke seejärel laadija tagant ära.

Võite jätta Xboardi ka ööseks laadima. Aku eluaea pikkuse huvides aga soovitame laadija tagant lahti ühendada kui aku on täis laetud. Kui 3.5h järel pole aku endiselt täis laadinud, ühendage laadija lahti ning kontakteeruge teenindusega.

Kui teie Xboardi “jalamatid”(pedaalid) ei toimi sõitmisel/pööramisel sünkroonis või kui teil on raskusi püstivusega sirget joont mööda sõites, tuleb Xboard uuesti kalibreerida.

Et taastada Xboardi neutraalne asend, toimige alljärgnevalt:
– Lülitage Xboard välja
– Asetage Xboard tasasele maapinnale. Sättige kumbki jalamatt(pedaal) parealleelselt üksteisega ja horisontaalselt maapinnaga (silmaga hinnatav täpsus on piisav).

– Hoidke sisselülitusnuppu peal 7-10 sekundit kuniks kuulete signaalheli. Sinised LED tuled hakkavad vilkuma ning punane aku tuli süttib rohelise asemel..

– Vajutage uuesti sisselülitamise nuppu, et Xboard välja lülitada (sel hetkel salvestatakse Xboardi mällu vastav neutraalasend).

– Nüüd võite uuesti oma Xboardi sisse lülitada.

Sama protsessi võite kasutada omale meelepärase kohandatud neutraalse asendi fikseerimiseks.

Tähelepanu! Väär kohandamine võib põhjustada ohtlikku liikuri käitumist ning sellest tingitud kukkumisi.

Aärge proovige kasutada seadeid kus kaks pedaali pole paralleelselt teineteise suhtes.Peale reseti tegemist olge ettevaatlikud esimesi meetreid läbides, veendumaks et ümberseadistamine on olnud õige.

Kui kahtlete, võtke diileriga ühendust.

Xboardi raamistruktuur ja selle alumiiniumrattad on väga tugevad. Vaatamata sellele sisaldab Xboard õrnu ja tundlikke elektroonikakomponente (emaplaat, kontrollerid, güroskoobid, aku). Suurema põrutuse korral ja/või korpuse kahjustuse korral võib Xboard saada viga. Kui selle tulemusel on näha/kuulda komponentide lahtitulekut/katkiminekut, lõpetage Xboardi kasutamine või laadimine. Kontakteeruge diileriga uurimaks edasisi kasutusvõimalusi või Xboardi parandamist.

Xboardi ei tohi kasutada vihmas või sõitmiseks läbi lompide. Samuti ei tohi seda pesta vee all.

Kui teie Xboard on saanud vett, lõpetage koheselt selle kasutamine.

plukashKKK